لوله بازکنی نظام آباد

لوله بازکنی رودهن بومهن
لوله بازکنی اقدسیه

لوله بازکنی نظام آباد

"<yoastmark

با سلام . موسسه خدمات فنی مختارپور پیشرو در ارائه خدمات چاه و فاضلاب با داشتن کادری مجرب و ماهر در نظر دارد خدمات مفید ارائه دهد . خدمات بصورت شبانه روزی و فوری می باشد .

با توجه به اینکه تمامی سرویسکاران ما دارای موتور سیکلت می باشند سرویس دهی در هر ساعت از شبانه روز نیم ساعته می باشد .

اگر مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب و یا بوی بد فاضلاب شما را آزار می دهد با سرویسکاران ما در نظام آباد تماس بگیرید تا مشکل شما را در اسرع وقت حل نمایند .

خدماتی که شرکت ارائه می دهد عبارتند از :

  • لوله بازکنی نظام آباد ( باز کردن لوله های چدنی ، سیمانی ، پولیکا ، رفع گیرو گرفتگی کفشور پشت بام ، سینک ، روشوی و … )
  • تعمیر و سرویس توالت فرنگی ( تعمیر فلوتر و سیفون توالت فرنگی ، سرویس کامل توالت فرنگی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی ، نصب توالت فرنگی در حمام )
  • تخلیه چاه نظام آباد (تخلیه چاه فاضلاب توسط تانکر و پمپ ، تخلیه چاه توسط تانکر ساکشن ، تخلیه آب استخر)
  • لایروبی و کفتراشی چاه فاضلاب توسط نیروی انسانی
  • کول گذاری و طوقه چینی چاه ، کار گذاری درب چاه چدنی
  • لوله کشی آب و فاضلاب
  • تعمیرات و تغییرات ( تخریب و بازسازی ساختمان کلی و جزئی )
  • گچکاری و ابزار زنی

"<yoastmark

لوله بازکنی نظام آباد

چاه بازکنی و لوله بازکنی توسط دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی توسط سرویسکاران ماهر و با تجربه بصورت تضمینی فوری و ارزان .لوله بازکنی به چندین روش انجام می شود .

دو روش برای باز کردن لوله های فاضلاب : لوله بازکنی توسط دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی – لوله بازکنی توسط پمپ تراکم هوا که رایج ترین آن روش ها لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی می باشد .

زیرا با دستگاه ژنراتور لوله های فاضلاب رسوب زدایی و جرم زدایی میشوند و علاوه بر باز شدن لوله ها بوی بد فاضلاب نیز از بین می رود .

برای رفع گیرو گرفتگی لوله های فاضلاب با سروسسکار ما در نظام آباد تماس بگیرد : ۰۹۱۲۹۲۶۱۸۵۵

گرفتگی لوله های فاضلاب امری طبیعی است که ممکن است برای هر خانه ای پیش بیاد این گرفتگی ها معمولا در اثر افتادن اجسام در داخل لوله فاضلاب مانند ( دسته کلید ، فرچه دستشویی ، دستگیره در و … ) پیش می آید برای در آوردن جسام از لوله فاضلاب با سرویسکار ما تماس بگیرید تا برای در آوردن اجسام خارجی و رفع گرفتگی لوله به شما کمک کنند .

افتادن دستمال کاغذی و مانند آن باعث گرفتگی توالت فرنگی میشود ، رفع گیرو گرفتگی توالت فرنگی بدونه هیچگونه خرابی و بدونه کثیفی بصورت تضمینی .

نعمیر توالت فرنگی
تعمیر توالت فرنگی

تعمیر توالت فرنگی نظام آباد

خدمات تعمیر و سرویس توالت فرنگی در نظام آباد توسط سرویسکار ماهر و با تجربه بصورت تضمینی و فوری . تعمیر فلوتر ، تعمیر فلاش تانک ، سرویس کامل توالت فرنگی در کوتاهترین زمان ممکن ، رفع گرفتگی توالت فرنگی بصورت تضمینی ، نصب توالت فرنگی در حمام ، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و بالعکس ، در آوردن اشیاء از لوله فاضلاب توالت فرنگی ، سرویس توالت فرنگی نظام آباد – تعمیر توالت فرنگی نظام آباد

با ما در نظام آباد تماس بگیرید : ۰۹۱۲۹۲۶۱۸۵۵

انجام خدمات با سرعت بالا

اموری نظیر تخلیه چاه و یا باز کردن لوله های فاضلاب باید در کمترین زمان ممکن انجام شوند . زیرا در غیر این صورت نمی توان از آنها استفاده کرد . این امر نیز موجب اخلال در کارهای منزل و بروز مشکلات متعدد می شود . از این رو کارکنان این شرکت تمام تلاش خود را می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن ، خدمات را ارائه دهند .

در این شرکت از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود . در ضمن کادر خدماتی ما بصورت مجهز در مکان حاضر میشوند به همین دلیل است که هیچ کم و کسری برای انجام کار وجود ندارد .

سرویسکاران ما به دلیل تجربه ی بالای خود ، با روند کار آشنا هستند . آنها باز کردن لوله های فاضلاب در نظام آباد ، تعمیرات توالت فرنگی و حتی لایروبی و کفتراشی را با سرعت بالایی انجام می دهند .

ارائه خدمات لوله بازکنی ارزان

ازدیگر ویژگی های شرکت خدمات فنی مختارپور در زمینه لوله بازکنی در تهران و حومه و همچنین خدمات دیگر ، ارائه خدمات با هزینه مناسب است . این شرکت ، اصلمدیریت خود را بر جلب رضایت مشتریان قرار داده است . به همین دلیل نیز بجز انجام خدمات با کیفیت عالی ، آنها را با هزینه های مناسبی به مشتریان ارائه میکند . هزینه هر نوع خدماتی که شرکت ارائه می دهد بعد از رضایت کامل مشتری دریافت میشود .

با مراجعه به این مجموعه ، از بابت هزینه اجرای  این عملیات ، نگرانی نداشته باشید . ۰۹۱۲۹۲۶۱۸۵۵ مختارپور

پیشنهاد ویژه ما

اگر به دنبال یک شرکت خدماتی در شرق تهران و محدوده منطقه نظام آباد هستید ، موسسه خدمات فنی مختارپور از جمله شرکت های با سابقه در زمینه  لوله بازکنی و تخلیه چاه است . این شرکت در طول بیش از ۱۵ سال تجربه فعالیت در این زمینه ، توانسته خدمات ارزشمندی را به همشهریان تهرانی ارائه کند .

رزومه کاری این مجموعه ، به خوبی گویای موفقیت های این مجموعه است . در شرکت خدمات فنی مختارپور از بهترین سرویسکاران و متخصصین حوزه تاسیسات ، لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، گچکاری و تعمیرات استفاده می شود .

شما میتوانید با تماس با ما دراسرع وقت از خدمات ما بهرهمند شوید . با استفاده از خدمات این شرکت ، تخلیه چاه ، باز کردن لوله های فاضلاب ، تعمیر توالت فرنگی و رفع بوی بد فاضلاب را با کمترین هزینه انجام دهید .

بهترین شرکت خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در شرق تهران۰۹۱۲۹۲۶۱۸۵۵

Call Now Buttonشماره جهت تماس