لوله بازکنی یوسف آباد ۰۹۱۲۹۲۶۱۸۵۵

لوله بازکنی اقدسیه

لوله بازکنی یوسف آباد

شغل لوله بازکنی از جمله مشاغل خدماتی نظافتی است که در کنار نیاز به مهارت و دقت زیاد، به تجربه بالا، رعایت نکات ایمنی و بهداشتی نیز احتیاج دارد.

همانطور که می دانید لوله های فاضلاب محل تجمع انواع باکتری ها، ویروس ها، میکروب ها و آلاینده های گوناگون است که در صورت پخش در محیط خانه یا محیط عمومی، قادر است سلامتی افراد را با خطر بسیار جدی رو به رو سازد.

به همین علت مشاغلی نظیر لوله بازکنی از جمله خدماتی است که از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است، به همین خاطر مؤسسه خدمات فنی مختارپور، از پرسنل و نیروهای انسانی با تجربه و مهارت بالا بهره مند است که با شناخت حساسیت های این شغل، رعایت مسائل ایمنی و بهداشتی را سرلوحه کار خود قرار داده اند تا بهترین خدمات ممکن را برای همشهریان گرامی ارائه دهند.

لوله بازکنی یوسف آباد

شماره تماس لوله بازکنی یوسف آباد ۰۹۱۲۹۲۶۱۸۵۵

خدماتی که شرکت مختارپور ارائه می دهد عبارتند از :

 1. لوله بازکنی ( باز کردن لوله های چدنی ، سیمانی ، پولیکا ، لوله های فاضلاب دستشویی و حمام ، پشت بام و کفشور ، سینک ، تراس و … از ۱ اینچ تا ۳۰ اینچ ) در کوتاهترین زمان ممکن بدونه خرابی و بدونه کوچکترین کثیفی
 2. تخلیه چاه ( تخلیه چاه با تانکر و پمپ های لجن کش و کفکش ، تخلیه چاه توسط تانکر ساکشن مکنده ، تخلیه چاه فاضلاب ، تخلیه آب استخر ، تخلیه و لجن کشی سپتیک یا همان لجن گیر )
 3. لایروبی چاه فاضلاب ( لایروبی چاه فاضلاب توسط نیروی انسانی و نیسان ۱۰ بشکه ای و حمل لجن به بیرون از شهر )
 4. کفتراشی چاه فاضلاب ( کفتراشی و تراش دیواره های چاه فاضلاب برای تعمیر و نوسازی چاه فاضلاب و جذب آب بهتر )
 5. تعمیر چاه ریزش کرده ( تعمیر چاه خراب و یا ریزش کرده ، کول گذاری انباری و میله چاه ، طوقه چینی درب چاه ، کارگذاری درب چاه چدنی )
 6. لوله کشی آب سرد و گرم صفر تا صد توسط لوله کش ماهر ، لوله کشی فاضلاب صفر تا صد
 7. تشخیص ترکیدگی لوله توسط سرویسکار ماهر و دستگاه های بروز ، رفع نم و تعمیر و بازسازی محل نم
 8. رفع بوی بد فاضلاب از سرویسهای بهداشتی تضمینی
 9. تخریب و بازسازی ساختمان کلی و جزئی ( تخریب اپن ، دیوار های جدا کننده ، تخریب شومینه و بازسازی ، کاشی کاری و سرامیک کاری ، گچ کاری و گچبری ، لکه گیری ، نقاشی ساختمان کلی و جزئی ، لوله کشی ، عایق کاری و ایزوگام کاری و … )

کلیه خدمات با مشاوره حضوری بصورت رایگان میباشد. 


عوامل مؤثر بر قیمت لوله بازکنی در یوسف آباد

۱) تعداد لوله های مسدود شده 

تعداد لوله های مسدود شده بر قیمت نهایی خدمات لوله بازکنی تأثیرگذار است. به این صورت که هرچه تعداد لوله ها بیشتر باشد، هزینه رفع گرفتگی هم بیشتر می شود.

۲) نوع گرفتگی لوله 

هر چه شدت گرفتگی لوله بیشتر باشد، قطعاً بازکردن آن سخت تر می شود و نیاز به کار بیشتر است. در نتیجه هزینه بازکردن لوله هم بیشتر می شود.

۳) روش رفع گرفتگی لوله

لوله مسدود شده را می توان با توجه به نوع گرفتگی، با روش های گوناگون باز کرد. روش های لوله بازکنی هم هر کدام هزینه های مخصوص به خود را دارند.

۴) مدت زمان کار سرویس کار

در برخی موارد ممکن است لوله ها توسط قیر یا سیمان مسدود شده باشند، در نتیجه برای رفع گرفتگی زمان بیشتری نیاز است و بر قیمت نهایی لوله بازکنی تأثیر می گذارد.

همچنین در بعضی مواقع لازم است برای بازکردن لوله مسدود شده، قسمتی از ساختمان تخریب شود. در چنین حالتی هزینه لوله بازکنی بسیار زیاد می شود.


نشانه های گرفتگی لوله در یوسف آباد 

یکی از مهم ترین علائم نشان دهندهٔ گرفتگی مسیر عبور لوله و گرفتگی های احتمالی، بوی بد فاضلاب است که در انواع لوله ها به مشام می رسند و از تجمع چربی ها و رسوبات در درون لوله های فاضلاب خبر می دهند.
بوی بد فاضلاب یکی از آزار دهنده ترین مشکلات و معضل های شبکه فاضلاب ساختمان ها به حساب می آید و بسیاری را به انجام هر گونه عملی برای رهایی یافتن از آن وا می دارد که مخرب ترین این اقدامات، استفاده از محلول های شیمیایی است.
اگر در زمان شستشو، از زیر سینک ظرفشویی و ماشین لباس شویی آب بیرون می زند، می تواند نشان دهندهٔ انسداد لوله باشد.
به طور کلی کندی در عبور فاضلاب و روند تخلیه آب در سین ظرفشویی هم می تواند نشان دهندهٔ گرفتگی لوله ها باشد.
وجود حشرات موذی مانند سوسک به تعداد زیاد در ساختمان نیز یکی دیگر از علائم گرفتگی لوله می باشد.

لوله بازکنی و چاه بازکنی در محدوده یوسف آباد بصورت شبانه روزی

شماره تماس لوله بازکنی یوسف آباد ۰۹۱۲۹۲۶۱۸۵۵


مهم ترین علائم و نشانه های خرابی توالت فرنگی :

 1. انتشار بوی بد فاضلاب از توالت فرنگی
 2. تخلیه ب کندی انجام می شود
 3. آب سیفون قطع نمی شود
 4. فلاش تانک با سرعت خیلی پایین پر می شود
 5. فلوتر فرنگی کار نمی کند
 6. سیفون توالت فرنگی دچار مشکل شده و از کار افتاده
 7. گرفتگی توالت فرنگی به علت افتادن اشیاء خارجی
 8. قطع شدن بی دلیل آب کاسه توالت فرنگی
 9. از کار افتادن دکمه تخلیه آب

این موارد مهمترین مشکلاتی هستند که در اکثر سرویس های فرنگی رخ می دهد . اگر چنین مشکلاتی را مشاهده کردید با سرویسکاران ماهر ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما را بر طرف نماییم .

شماره تماس لوله بازکنی یوسف آباد ۰۹۱۲۹۲۶۱۸۵۵

Call Now Buttonشماره جهت تماس